MASZYNY ROLNICZE - KOTŁO-POL

Oferta maszyn

Płuczka do warzyw

Płuczka do warzywPłuczka do warzyw to urządzenie przeznaczone do mycia warzyw w tym ziemniaków, marchwi, selery, pietruszki, buraczków. Urządzenie to ma również szersze zastosowanie, można w nim płukać np. szkło, plastik. Oferujemy dwa rodzaje płuczek: bez sortownika i ze sortownikiem.

Więcej…

Sadzarka do miskanta energetycznego

Sadzarka do miskanta energetycznegoSadzarki te przeznaczone są do wysadzania sadzonek MISKANTA ENERGETYCZNEGO (rośliny energetycznej). W naszej ofercie można znaleźć dwa rodzaje sadzarek: z garczkami i półką na pojemniki z sadzonkami (SMG). Jest to maszyna 4-rzędowa wyposażona w obsypniki talerzowe oraz z taśmami i zbiornikami na sadzonki (SMT) również jest maszyną półautomatyczną 4-rzędową.

 

Więcej…

Sadzarka do ziemniaków

Sadzarka do ziemniakówProdukujemy sadzarki do ziemniaków w następujących wersjach: 2-rzędowa z płozami i radłami, 2-rzędowa z płozami i talerzami, 4-rzędowa z płozami i talerzami. Sadzarki do ziemniaków to maszyny półautomatyczne z regulacją głębokości sadzenia. Są przeznaczone do sadzenia wczesnych rodzajów ziemniaków podkiełkowanych, pobudzonych, uśpionych i nie sortowanych na glebach o wilgotności do 16 %.

Więcej…

Wydrążarka do ogórków

Wydrążarka do ogórka polnegoWydrążarka jest urządzeniem przeznaczonym do wydrążania nasion ogórka polnego. Maszyna ta stosowana jest głównie w małych i średnich gospodarstwach rolnych specjalizujących się głównie w uprawie ogórków polnych. Zaletą maszyny jest to iż cała praca odbywa się na polu. Ogórki zostają zbierane i wrzucane do wsypu maszyny, a resztki zostają wyrzucane i pozostawiane za maszyną.

Więcej…

Workownica do ziemniaków

Workownica do ziemniakówWorkownice produkowane są w wersjach jednoworkowej i czteroworkowej. Montowane do kombajnu ziemniaczanego ANNA.

Więcej…

maszyny rolnicze, sadzarka do ziemniakow, sadzarka miskant energetyczny, producent maszyn, kotlopol maszyny rolnicze, rolnictwo mechanika, mechanizacja produkcji, mechanizacja rolnictwa
mechanika maszyn rolniczych, workownica do ziemniakow, producent workownic, pluczka do warzyw, producent pluczek warzyw, pluczka do ogorka, pluczka do szkla, pluczka do plastiku